HAKKIMIZDA

Yola Çıkışımız 1996'da Başladı

Firmamız; 1996 yılında ERDOĞAN AKBAY tarafından hurda malzemelerin geri dönüşümünü sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla İSTANBUL’da kurulmuş olup sektörün güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Çalışma hayatına İstanbul Kartal’da 1.500 m2 lik bir alanda başlamış olan firmamız sektöre daha iyi hizmet verebilmek adına kısa sürede önemli gelişmeler kaydederek çalışma alanını genişletmiştir.

Er Metal Madencilik

2009-2004

2004 yılında NEVŞEHİR ili sınırları içinde 27.000 m2 fabrika alanını ve 2009 yılında da S.S. MARMARA GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER KOOPERATİFİ içinde bulunan 2.000 m2 depo alanını da bünyesine katmıştır. Her geçen gün gücüne güç katan firmamız son olarak Kocaeli/Şekerpınar’da 15.000m2 üzerine kurulu yeni bir tesisi de bünyesine katarak hizmet vermeye devam etmektedir.
ER METAL MADENCİLİK SLIDER

Günümüz ve Gelecek İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz

Firmamız tehlikeli ve tehlikesiz kablo, elektrikli ve elektronik atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşümüyle ilgili çalışmalarını Çevre ve Orman Bakanlığı’nın vermiş olduğu “LİSANS” ile sürdürmektedir. Bunun yanı sıra geri kazanımı sağlanacak hurdaları, 25755 sayılı Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği’ne uygun olarak Ulusal Atık Lisansı’na sahip kendi araçlarıyla taşımaktadır. Günümüz ve gelecek nesillerimiz için doğayı ve çevreyi koruyarak geri dönüşümde bugünü değil yarını düşünerek çalışıyoruz.