Fabrika Yıkım & Bozum

Firmamız Ermetal Madencilik faaliyet alanları kapsamında tüm Türkiye’de Fabrika Yıkım ve Bozum Hizmetini siz değerli müşterilemizi sunmaktadır.
Fabrika Yıkım ve Bozum sürecinde İş kazalarını önleyebilmek adına firmamız için 1. Öncelik iş sağlığı ve güvenliğidir. Yıkım ve yüklemeler süresince A sınıfı iş güvenlik uzmanlarımız gözetiminde proses ilerlemektedir.
İşe başlamadan önce fizibilite çalışması yapılaraktan bütün sürecin söküm ve yıkım aşaması sıralanmakta ve bu doğrultuda ilerlenmektedir.

FABRİKA YIKIM-SÖKÜM AŞAMALARI

  • İş kazalarını önleyebilmek adına firmamız için 1. Öncelik iş sağlığı ve güvenliğidir. Yıkım ve yüklemeler süresince A sınıfı iş güvenlik uzmanlarımız gözetiminde proses ilerlemektedir. İşe başlamadan önce fizibilite çalışması yapılaraktan bütün sürecin söküm ve yıkım aşaması sıralanmakta ve bu doğrultuda ilerlenmektedir.
  • Fabrika içerisinde kimyasal ve yanıcı atık olup olmadığı tespit edilerekten, temizlik ve bertarafı yapılmaktadır.
  • Fabrika içindeki mekanik ve makine bölümlerinde sağlama ayrılabilecek malzemelerin sökümü, mekanik ustalarımız tarafından özenle yapılmaktadır.
  • Fabrikanın yükseklik durumu ve içerisindeki malzemelerin hacimsel-kütlesel durumlarına göre değerlendirmeler yapılaraktan iş makinası ve vinçlerimizle söküm ve yıkımı kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • 20 dönüm üzerine kurulu Hamitabat Doğalgaz Termik Santrali bozmuş olduğumuz işlere bir örnektir.

Video Galerimiz